PZU

PZUHistoria PZU sięga 1803 roku, gdy powstało Towarzystwo Ogniowe dla Miast w Prusach Południowych. Obecnie skrót PZU kojarzy się z długoletnią tradycją ubezpieczeń w Polsce. PZU oferuje: ubezpieczenia (majątkowe, NNW, finansowe, komunikacyjne), polisy indywidualne i grupowe, OFE, fundusze inwestycyjne i inne.

Strona internetowa: www.pzu.pl
Kontakt: 801 102 102

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (21 votes cast)
PZU, 5.8 out of 10 based on 21 ratings

3 odpowiedzi na „PZU

 1. Bartek pisze:

  Mam pełną zniżkę na OC w PZU i wychodzi porównywalnie nawet z Link4, może 50zł drożej, ale jest wyższe NW i holowanie na terenie kraju w razie co.

 2. miro pisze:

  Zdecydowanie nie polecam. Fatalna obsługa klienta (w Warszawie). W jednej sprawie dzwoniłem 8 razy, wystukało mi około 40 min, a i tak nic nie załatwiłem. Każdy agent mówi coś innego, odsyła do innych oddziałów podając nr telefonów który nie istnieje. Strona internetowa towarzystwa nieaktualna, a agenci nic o tym nie wiedzą. Beznadzieja. Poza tym drogie polisy. Straciłem czas, pieniądze i nerwy.

 3. Oszukany pisze:

  NAJGORSZY UBEZPIECZYCIEL z jakim mi przyszło mieć przyjemność – OSZUKANY ZOSTAŁEM. Niezależne trzy komisje lekarskie orzekają trwały uszczerbek na zdrowiu w wysokości ok. 15% natomiast lekarz (na orzeczeniu nie ma nr lekarza ani specjalizacji czyżby weterynarze orzekali ) z PZU zaocznie orzeka uszczerbek w wysokości 1,5% i wypłacają ok. 750 zł gdzie w ciągu jednego roku taką kwotę wpłacam na ubezpieczenie. Rozumiem, że oprócz nowego logo to również zmieniło się znaczenie liter na tym logu.
  Duży może więcej i bezkarny jest czy – oto chodzi panowie prezesi,bo rzecznik ubezpieczonych i tak nie reaguje. W moim zakładzie co druga osoba która miał odczynienia z PZU miała problem z wypłatą i złym traktowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *